Halime Önen
27 Tem 2023

Özel günlerde sevdiklerimizi mutlu etmenin ve sevgimizi özel hissettirmenin en güzel yollarından biri, onlara kişiye özel ve benzersiz bir hediye sunmaktır. İşte size eşsiz bir fırsat! Nose to Nose , Şövalyenin Gözyaşları ve Odoria’nın kurucusu, parfüm dünyasının usta ismi Parfümör Kaan Demirdöven ile birlikte, sevdiklerinizi ve kendinizi şımartacak, özel günlerinizi unutulmaz kılacak bir deneyime davetlisiniz.

Ücretsiz Ten Yoklama Testi ile Başlayın

Kendinizi ve sevdiklerinizi mutluluğa götürecek bu özel yolculuğa adım atmak için ilk adım, ücretsiz ten yoklama testini doldurmak. Teninizin ve kişiliğinizin özelliklerini yansıtan bu test, Parfümör Kaan Demirdöven için tasarlanmıştır. Test sonuçları, size özel bir parfümün anahtarını sunacak ve kokuyu keşfetmek için heyecanlandıracak.

Burun Kaan Demirdöven ile Kişiye Özel Koku Keşfi

Teninizin ve kişiliğinizin tınılarına uygun olan eşsiz parfüm notaları, Parfümör Kaan Demirdöven tarafından özenle seçilecek. İnce zevki, deneyimi ve sanatçı ruhuyla, size veya sevdiklerinize özel bir kokunun kapılarını aralayacak. Bu, tamamen kişisel ve özel bir deneyim olacak; çünkü sadece sizin ve ruhunuza eşlik eden notaların birleşimi olacak.

Hayal Ettiğiniz Parfümü Üretme Şansı

  • Kişiye özel koku keşfinin en güzel yanı, seçtiğiniz özel kokuyu parfüm olarak üretme şansınızın olmasıdır. Parfümünüz sadece size ait olacak ve size özel etiketle hediye olarak alabileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman kendiniz de kullanabileceksiniz. Özel günlerde bu eşsiz parfümü hatırlamak, size veya sevdiklerinize verilen en anlamlı armağanlardan biri olacak.