4 Mayıs 2023
Kahve Sohbeti | Röportaj

Kaan Demirdöven gerek yazdıklarıyla gerek kişisel hayatıyla çokyönlü bir isim. Son romanı Hılfü’l Fudûl Destek Yayınları‘ndan çıktı. Tarih, gizli cemiyetler, gizli bilgiler, ezoterik, kahramanlık temaları, Anadolu’nun kayıp geçmişi ve benzeri birçok tema üzerine kurulan diğer romanlarının ardından İslâm tarihine Erdemliler Cemiyeti olarak geçen bu romanına dair yazar Kaan Demirdöven’le konuştuk.

Kaan Bey, merhaba. Yeni kitabınızı tebrik ederek başlamak isteriz. İlk tepkiler nasıl?

Teşekkür ederim. İlk tepkiler şahane. İnsanlar önce isme takılıyorlar ister istemez. Garip karşılayanlar da oluyor. İsmini komik bulanlar da var. Ama romanı okuduktan sonra bana ulaşan sevgili okurlarımın hemen hepsi, ağladıklarını anlattılar.

[…]

[button link=”https://kalemkahveklavye.com/hilful-fudul-kaan-demirdoven/” color=”orange” size=”large” stretch=”” type=”flat” shape=”square” target=”_blank” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” icon=”” icon_divider=”yes” icon_position=”left” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” alignment=”left” class=”” id=””]Devamı[/button]